Japonský den – Kaizen je projektem dobrovolným a neziskovým. Uvítáme pomoc v jakékoliv formě – i té sebenepatrnější jež, jak doufáme, v konečném součtu dá vzniknout po všech stránkách zábavné a kvalitní akci. Níže vyjmenovaný soupis možností spolupráce jistě není taxativní a nebráníme se ničemu, co by pomohlo i nadále zlepšovat Japonský den.

Finanční spolupráce

Japonský den – Kaizen je v tuto chvíli hrazen především z grantu poskytnutého v rámci programu Make a connection společností NROS, stejně jako z minulého dobrovolného vstupného a financí členů týmu. Ačkoliv se jedná o částku postačující k samotné realizaci, doslova každá koruna navíc dokáže posunout hranice kvality o několik řádů výše.

Jedním ze slabších bodů minulého ročníku byla výzdoba školy. Potěšilo by nás (a doufáme i Vás), kdyby v den konání akce objekt nepřipomínal klasickou českou školu, nýbrž se daleko více přiblížil tomu, jak vypadá „matsuri“ (slavnost) v Japonsku samotném. Toho se bohužel ale dá dosáhnout pouze stěží pomocí samotného grantu.

Podnikáte-li, ať už jakkoliv, nabízíme možnost zviditelnění. Japonský den – Kaizen byl již loni hojně navštěvovanou akcí (s circa 800 návštěvníky) a letos by čísla měla jít směrem vzhůru. Kromě vyhrazeného místa na propagaci na akci samotné poskytujeme také umístění loga na plakát i webové stránky.

Jste-li obyčejným návštěvníkem (stránek/akce/obojího), máte možnost poslat dar na účet 7627871207/4000. Odměnou Vám bude dobrý pocit, zkvalitnění Japonského dne a také vyhrazené míst v „síni slávy“ na webových stránkách i akci samotné. O případném daru i jeho výši nás, prosíme, informujte mailem (info@japonskyden.eu).

Jelikož věříme, že transparentní by měl být nejen politik, nýbrž i financování našeho projektu, bude na recepci volně k nahlédnutí soupis výdajů, včetně kopií dokladů (především těch financovaných z dobrovolných příspěvků). Na vyžádání je také možné poslat Vám jakýsi finančí report mailem. Touto cestou bude možné zjistit, že každá koruna je investována do Japonského dne, nikoliv na financování týmové dovolené na Havajských ostrovech.
Věříme také v dobrovolnost – veškerý program akce je tedy volně přístupný bez nutnosti se podílet na samotném chodu (finančně ani nijak jinak).

Mediální spolupráce

Máte volné místo na Vašem webu? Možnost anotovat akci v novinách? Či pouze „umístit“ logo / plakát Japonského dne na viditelné místo?

V rámci propagace hodláme využít výlepu plakátů, nicméně vzhledem k finančí náročnosti oceníme jakoukoliv bezplatnou možnost dát o Japonském dni vědět.

Fyzická účast

Máte pocit, že jste schopni a ochotni se na Japonském dni osobně podílet? Oceníme jak dobrovolníky především na úklid či přípravu prostorů / jiné organizační záležitosti, tak i zájemce o účast – přednášku, prodej japonského zboží, výstavu, či cokoliv jiného vztahujícího se k Japonsku.

Japonský den je, jak bylo řečeno výše, dobrovolný a neziskový – nemůžeme Vám tedy slíbit finanční odměnu z naší strany. Jste-li ovšem prodejci – nenárokujeme si žádnou část Vašeho zisku, ani nevybíráme nájem (nebráníme se ovšem dobrovolným darům :) ).
Ostatním je poté odměnou kvalitní a nezapomenutelný projekt.

Fotografie

Máte fotografie z Vašich cest po Japonsku? Uvítáme je do naší galerie!

Umíte fotit či „pouze“ vlastníte jakýkoliv fotoaparát? Budeme rádi, pokud Vaše  záznamy poslouží jako dokumentace.

Jiné

Jsme otevřeni také všemu jinému, co Vás napadne a co nám pomůže zlepšit Japonský den. Včetně zpětné vazby z minulého ročníku, návrhů na vylepšení apod.

V případě zájmu o jakoukoliv spolupráci, stejně jako dotazu nás neváhejte kontaktovat na info@japonskyden.eu.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a podporu.

Za organizátorský tým,

Tomáš Ballada

Aktuálně
5.8.2013
I letos se můžete těšit na celou řadu obchodů a čajoven, jako je například Japamania, Bílý jeřáb, nebo Modrý slon!

10.5.2013
Na Kaizenu bude k vidění Nihon Buyó (tradiční japonský tanec) jak od japonské mistryně, tak tuzemských tanečnic!

7.3.2013
Na Japonském dni - Kaizen bude opět přítomna Japonská knihovnička!

7.3.2013
Můžete se těšit také na vystoupení spřátelených karatistů z Plzně! Více informací již brzy v sekci Bojová umění.

27.2.2013
Na Japonský den - Kaizen letos dorazí někteří z našich významných hostů z Japonska - například Nakagawa-sensei, Yoshida-sensei nebo Hisanaga-sensei!

27.2.2013
V rámci Kaizenu bude možné absolvovat například semináře tradičního japonského tance Nihon Buyó nebo čajového obřadu! Více info na www.fukujukai.eu

27.2.2013
Kaizen bude letos vícedenní a proběhne v součinnosti s Mezinárodním origami setkáním!

20.9.2012
Kaizen letos opět pod záštitou Velvyslanectví Japonska v ČR!

20.9.2012
Paní Yamada z Česko-japonské společnosti letos návštěvníkům tuší napíše jejich oblíbený znak, nebo jméno v japonštině. Přijďte se podívat na tradiční kaligrafii v podání této skvělé expertky z ČJS.

20.9.2012
Na Kaizen dorazí jako host Jiří Kučera ze Šumperka - jedná se o vedoucího dójó Toyama ryú a Nakagawa ryú v Olomouci, a také předního výrobce souprav na japonské meče!

20.9.2012
Na letošním Kaizenu budou mít návštěvníci možnost ochutnat autentické japonské onigiri vyrobené paní Kubota z Česko-japonské společnosti!

25.8.2011
Letošní Kaizen bude akcí vícedenní - mezi jinými se bude konat na ZŠ Bítovská a v Českém muzeu hudby!

25.8.2011
Dobrá zpráva pro všechny, kdo jsou rádi kreativní s papírem v ruce - letos hostíme MOS (Mezinárodní origami setkání)!

17.5.2011
Máme tu čest potvrdit oficiální spolupráci s projektem Kenjinjuku a také účast mnoha významných hostů z Kumamota, viz. sekce Program a Partneři.
Vaše názory
Previous Next
TOPlist