Suenaga Mirai

いらっしゃいませ~!
みらいと申します。
本物「未来」から来た女の子です。

Zdravím všechny návštěvníky!

Jmenuji se Mirai, je mi 17 a jsem obyčejnou středoškolačkou…ve skutečnosti jsem sem ale přišla z budoucnosti. To je ovšem tajemství jenom mezi námi!

Rozhodla jsem se pomoci Japonskému dni – Kaizen tím, že se stanu oficiálním maskotem. Všichni z týmu mě přijali moc vřele ^_^. Doufám, že si získám i Vaši přízeň.

みんな、日本祭りに会いましょう!

*        *        *

„Mirai“ znamená v japonštině budoucnost a jak vám samotná Mirai-chan řekla, tak zde skutečně platí „nómen omen.“ Má své vlastní anime i hru.
Charakter samotný je autorství Dannyho Choo, jež žije a pracuje v Japonsku (vlastní firmu Mirai Inc.) a paní Azami Yuko, jež je profesionální kreslířkou manga.  Právě s laskavým svolením pana Choo jsme s Mirai-chan a jejími kamarádkami domluvili na spolupráci :) .

Pokud byste chtěli zjistit cokoliv podrobnějšího buď k samotnému charakteru, k paní Azami, panu Choo nebo se jenom ponořit velmi zajímavého, čtivého a aktuálního blogu člověka, jež v Japonsku dlouhou dobu žije a snaží se zachytit jeho mnoho tváří, tak pokračujte tudy:

www.dannychoo.com

Níže je několik málo obrázků (všechny jsou samozřejmě k nahlédnutí také na blogu autora).

Aktuálně
5.8.2013
I letos se můžete těšit na celou řadu obchodů a čajoven, jako je například Japamania, Bílý jeřáb, nebo Modrý slon!

10.5.2013
Na Kaizenu bude k vidění Nihon Buyó (tradiční japonský tanec) jak od japonské mistryně, tak tuzemských tanečnic!

7.3.2013
Na Japonském dni - Kaizen bude opět přítomna Japonská knihovnička!

7.3.2013
Můžete se těšit také na vystoupení spřátelených karatistů z Plzně! Více informací již brzy v sekci Bojová umění.

27.2.2013
Na Japonský den - Kaizen letos dorazí někteří z našich významných hostů z Japonska - například Nakagawa-sensei, Yoshida-sensei nebo Hisanaga-sensei!

27.2.2013
V rámci Kaizenu bude možné absolvovat například semináře tradičního japonského tance Nihon Buyó nebo čajového obřadu! Více info na www.fukujukai.eu

27.2.2013
Kaizen bude letos vícedenní a proběhne v součinnosti s Mezinárodním origami setkáním!

20.9.2012
Kaizen letos opět pod záštitou Velvyslanectví Japonska v ČR!

20.9.2012
Paní Yamada z Česko-japonské společnosti letos návštěvníkům tuší napíše jejich oblíbený znak, nebo jméno v japonštině. Přijďte se podívat na tradiční kaligrafii v podání této skvělé expertky z ČJS.

20.9.2012
Na Kaizen dorazí jako host Jiří Kučera ze Šumperka - jedná se o vedoucího dójó Toyama ryú a Nakagawa ryú v Olomouci, a také předního výrobce souprav na japonské meče!

20.9.2012
Na letošním Kaizenu budou mít návštěvníci možnost ochutnat autentické japonské onigiri vyrobené paní Kubota z Česko-japonské společnosti!

25.8.2011
Letošní Kaizen bude akcí vícedenní - mezi jinými se bude konat na ZŠ Bítovská a v Českém muzeu hudby!

25.8.2011
Dobrá zpráva pro všechny, kdo jsou rádi kreativní s papírem v ruce - letos hostíme MOS (Mezinárodní origami setkání)!

17.5.2011
Máme tu čest potvrdit oficiální spolupráci s projektem Kenjinjuku a také účast mnoha významných hostů z Kumamota, viz. sekce Program a Partneři.
Vaše názory
Previous Next
TOPlist