Sponzoři a partneři

Zde je k vidění seznam osob i institucí, s nimiž máme tu čest spoluutvářet Japonský den – Kaizen.

Všem samozřejmě zcela upřímně děkujeme a věříme, že společně dáme dohromady kvalitní a zábavnou akci.

Generální partneři:

  • www.kenjinjuku.jp – Kenjinjuku – tento komplex dójó, jež leží poblíž hory Aso v Kumamotu a který působí dojmem, jako kdybyste se přenesli v čase do období Edo je místem, v němž se lidé učí tradiční japonské kultuře, japonským bojovým uměním, ale také ctnostnému životu pod vedením předních japonských mistrů. Za projektem stojí Tabata Toshihisa – sensei.
  • www.busido.cz – Projekt Bušidó vzniknul ve snaze představit samurajskou kulturu a japonské zbraně široké veřejnosti v ČR a zároveň sdružuje celou řadu odborníků na toto téma.

Ostatní partneři:

  • www.centrumnadani.cz – Centrum nadání je organizací zaměřenou především na rozvoj mimořádně nadaných dětí. Mezi jinými organizuje letní kempy, v nichž dochází k rozšiřování obzorů i rozvoji inteligenčních předpokladů zábavnou formou. Taktéž stojí za uspořádáním mezinárodní konference ECHA 2008.

  • www.bily-jerab.cz – Bílý jeřáb patří mezi čajovny, které sází především na kvalitu. Majitel právě cestou kvality usiluje o „japonskou“ čajovnu – nejenom ve smyslu širokého sortimentu japonských čajů a konviček (ovšem k dostání je i zboží z jiných zemí, jež rozhodně nezaostává), nýbrž i servisu a přístupu k zákazníkovi.

  • www.japan.cz – Česko-japonská společnost se již dlouhou řadu let úspěšně zabývá navazováním vztahů mezi ČR a Japonskem a to jak v oblasti kulturní, jazykové, či sociální.

  • www.repliky.info – Hledáte-li zbraň, ať už japonskou či evropskou, Repliky.info je jistě tím pravým místem, kde hledat. Velmi široký záběr a profesionální přístup jistě pomůže zakoupit zbraň odpovídající Vašim možnostem i potřebám.

  • www.bojove-sporty.cz – Bojové sporty je název portálu, jež se věnuje zejména (jak už sám název napovídá ^_^) problematice bojových umění a bojových sportů – zejména v ČR, ovšem nejen. Ačkoliv se jedná o projekt mladý, je pojat velmi profesionálně a od srdce, a stal se skvělým místem pro všechny zájemce o bojová umění a sporty bez rozdílu věku, pohlaví, stylu a technických stupňů.
  • www.japamania.cz – Japamania. Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem japonských a asijských potravin. Veškeré zboží lze u nás zakoupit v naší kamenné prodejně v Olomouci nebo také pohodlně z Vašeho domova přes internet. Japonský den – Kaizen bychom Vám rádi zpestřili naší nabídkou. Náš sortiment průběžně rozšiřujeme o další japonské speciality. Budeme se těšit na setkání s dalšími příznivci japonské kultury.
  • www.origamido.cz – Origamido – Bratři Cibulkové patří k naprosté špičce v oblasti Origami u nás a jejich práce jsou na světové úrovni. Letos budou také v rámci Japonského dne – Kaizen organizovat Mezinárodní origami setkání. Nám je samozřejmě ctí tuto akci hostit a doufáme, že tato spolupráce povede především k co nejvyšší spokojenosti návštěvníků.
  • www.pevnost.cz – Pevnost – tento kvalitní měsíčník o fantasy, hororu a sci-fi se stal jedním z mediálních partnerů Japonského dne – Kaizen. Pevnost si již dávno získala nespočet stálých čtenářů a nezastupitelné místo na české scéně. Stala se tak příslovečnou baštou pro všechny zájemce o fantastiku, sci-fi, horor, filmy, historii a také zajímavou a exotickou kulturu – právě té japonské bylo věnováno mnoho skvělých článků a čísel.

Aktuálně
5.8.2013
I letos se můžete těšit na celou řadu obchodů a čajoven, jako je například Japamania, Bílý jeřáb, nebo Modrý slon!

10.5.2013
Na Kaizenu bude k vidění Nihon Buyó (tradiční japonský tanec) jak od japonské mistryně, tak tuzemských tanečnic!

7.3.2013
Na Japonském dni - Kaizen bude opět přítomna Japonská knihovnička!

7.3.2013
Můžete se těšit také na vystoupení spřátelených karatistů z Plzně! Více informací již brzy v sekci Bojová umění.

27.2.2013
Na Japonský den - Kaizen letos dorazí někteří z našich významných hostů z Japonska - například Nakagawa-sensei, Yoshida-sensei nebo Hisanaga-sensei!

27.2.2013
V rámci Kaizenu bude možné absolvovat například semináře tradičního japonského tance Nihon Buyó nebo čajového obřadu! Více info na www.fukujukai.eu

27.2.2013
Kaizen bude letos vícedenní a proběhne v součinnosti s Mezinárodním origami setkáním!

20.9.2012
Kaizen letos opět pod záštitou Velvyslanectví Japonska v ČR!

20.9.2012
Paní Yamada z Česko-japonské společnosti letos návštěvníkům tuší napíše jejich oblíbený znak, nebo jméno v japonštině. Přijďte se podívat na tradiční kaligrafii v podání této skvělé expertky z ČJS.

20.9.2012
Na Kaizen dorazí jako host Jiří Kučera ze Šumperka - jedná se o vedoucího dójó Toyama ryú a Nakagawa ryú v Olomouci, a také předního výrobce souprav na japonské meče!

20.9.2012
Na letošním Kaizenu budou mít návštěvníci možnost ochutnat autentické japonské onigiri vyrobené paní Kubota z Česko-japonské společnosti!

25.8.2011
Letošní Kaizen bude akcí vícedenní - mezi jinými se bude konat na ZŠ Bítovská a v Českém muzeu hudby!

25.8.2011
Dobrá zpráva pro všechny, kdo jsou rádi kreativní s papírem v ruce - letos hostíme MOS (Mezinárodní origami setkání)!

17.5.2011
Máme tu čest potvrdit oficiální spolupráci s projektem Kenjinjuku a také účast mnoha významných hostů z Kumamota, viz. sekce Program a Partneři.
Vaše názory
Previous Next
TOPlist